Areas 2021/22

3 Pupils per team play scratch knockout against their drawn school to play for the area Trophy

Lowest handicappers out first

Scores to be sent direct to the organisers to determine the winners

Area 1 click here for draw – Campbell College, Colleraine Grammar, Rockport

Area 2 click here for draw -Dollar A&B, Glenalmond A&B, Gordonstoun, St Leonards A&B

Area 3 click here for draw -Glasgow Acd A&B, High School Glasgow, Loretto A&B, Merchiston A&B

Area 4 click here for draw -Ashville, Grammar Sch Leeds, Kings Macclesfield, Mount St Mary’s, Pocklington, Scarborough, Sedbergh, Worksop

Area 5 click here for draw – Birkenhead, Bolton, Ellesmere, Kirkham A&B, Merchant Taylors, Rossall, Shrewsbury, Wrekin

Area 6 click here for draw – Bromsgrove, Oakham, Repton, Rugby, Solihull, Stamford, Trent, Uppingham

Area 7 click here for draw – Bedford A&B, Culford A&B, Framlingham A&B, Kings Ely, Perse

Area 8 click here for draw – Brentwood A&B, Felsted, Haileybury A&B, New Hall A&B, Woodbridge, St Josephs

Area 9 click here for draw – Aldenham A&B, Berkhamsted, Haberdashers, Mill Hill, St Albans, St Columbas, Stow A&B

Area 10 click here for draw – Abingdon, Bloxham A&B, Malvern, Monmouth, Radley, RGS Worcester, St Edwards Oxford

Area 11 click here for draw – Blundells, Clifton, Kings Bruton, Kings Taunton, Stonar, Truro, Warminster, Wellington School

Area 12 click here for draw – Canford, Embley, Lord Wandsworth, Milton Abbey, Ryde, Sherbourne, Winchester A&B

Area 13 click here for draw – Eton, Gordon’s A&B, LVS Ascot, Pangbourne, Reading BC, Salesian, Wellington College

Area 14 click here for draw -Halliford, Hampton, Harrow, KCS Wimbledon, Kingston Grammar, St Georges, St Pauls, Wimbledon High

Area 15 click here for draw – Eltham, Kings Canterbury, Royal Russell A&B, Sevenoaks, Sutton Valence,Westminster, Whitgift

Area 16 click here for draw – Ardingly, Charterhouse, Epsom A&B, Reeds A&B, RGS Guildford, Worth

Area 17 click here for draw – Bedes, Brighton, Eastbourne, Hurst, Lancing A&B, Seaford A&B